Flíček


Flíček je stařičký, klidný a nenáročný pes. Přes svůj hendikep je ale aktivní a zvídavý. Svůj podzim života by si zasloužil prožít milován v teple domova.

Flíček je třináctiletý psí stařík, vzhledu typického vesnického voříška, který žil celý život v bytě se svým stejně starým kamarádem Punťou. Váží 10 kg. Je nenáročný, klidný, tichý. Zvídavější než jeho kamarád Punťa, a to i přes jeho hendikep.
Jeho stav odpovídá jeho věku - slepota, hluchota. Má problémy s udržením moči.
Není u nás v útulku - byl z důvodu vysokého věku a zdravotních problémů přesunut do  dočasné domácí péče v Proboštově (okr. Teplice).
Flíček u nás byl v doživotní dočasné péči a zároveň měl své virtuální adoptivní páníčky, díky kterým dostával nejlepší možnou péči.
Kvůli jeho stáří a zdravotnímu stavu jsme ho nikdy nenabízeli k reálné adopci. Mysleli jsme si, že Flíček má před sebou jen pár měsíců života.
O 4 roky později (rok 2020) oslavil Flíček ve své "dočasce" 17. narozeniny.
Síly ale rychle ubývaly a zdraví se zhoršovalo. V posledních dnech prodělal několik mrtviček.

Včera, v úterý 28. ledna 2020, se Flíčkův čas naplnil a Flíček odešel za duhový most. Určitě tam na něj čekal jeho kámoš Punťa, se kterým původně do útulku přišel, a teď už spolu vymýšlejí nějaké lumpárny. 
Děkujeme, že jste prostřednictvím virtuální adopce pomohli zajistit Flíčkovi krásné stáří, které prožil v pohodlí a zahrnutý láskou.
 
 

Chcete-li Flíčka virtuálně adoptovat?


V případě zájmu o fyzickou adopci nás neváhejte kontaktovat.
Virtuální páníčci:
Romana Krejčí    1.500 Kč
Davídek                750     Kč
Ondráš                  750     Kč
Mašková Michaela 1 000 Kč
Tomáš a Lenka Staňkovi 1 000 Kč
Miloslav Vrzal PharmDr.
Klára Daškevičová
Michaela Pelikánová
Jana Blechová
 

Pohlaví:

Pes

Evidenční číslo:

2016

Datum (rok) narození:

1.1.2003

Velikost:

Malá

Poznámka ke stavu:
slepota, hluchota