Geisha


Geisha je kříženec hrubostrstého jezevčíka či knírače, a to jak podle vzhledu, tak podle velikosti. Je zatím velmi ustrašená a bude potřebovat mnoho lásky a trpělivosti. Poté to bude nejvděčnější pejsek pod sluncem!
Je vhodná do bytu nebo k doečku se zahrádkou s přístupem domů. Avšak bude ptořebovat mnoho pozornosti, takže starší lidé pro ní budou ideální páníčci.
V tuto chvíli je žalostně vyhublá, váží pouhých 6 kilo a kostí z ní trčí všude, kde můžou. V dospělosti a při plném zdraví bude vážit kolem deseti kilo.
2.2.2012 -
Geishe byla ostříhána její zplstnatělá srst, která jí činila mnoho problému. Zároveň se léčí na kvasinkovou infekci v uších. Čekají ji vak ješt další vyšetření a kastrace.
29.2.2012
Geisha je již po kastraci, vše probíhalo v pořádku. Při zákroku byl rentgenem zjištěn další problém - starý úraz čelisti. Následkem úrazu se jí posunuly zuby a způsobily jí zánět kosti. Zoubky byly tedy odstraněný a nasazena antibiotika. Vše by po dobrání léků mělo být v pořádku.
 
Geisha utekla od svých ošetřovatelů, kteří se nabídli, že jí poskytnout dočasný domov. Utekla i s kšírama a vodítkem v Praze na Žižkově. O Geishe už od té doby nebyo vidu, ani slechu :(

 

Pohlaví:

Fena

Datum (rok) narození:

2011

Velikost:

Malá