Joli Bojim Bojim


Joli je skoro roční fenečka, kříženec pravděpodobně pinče, čivavy a možná i jezevčíka, či něčeho jiného s krátkýma nožkama. Je to velmi malá fenečka (4kg), která vzhledem ke svému věku již více neporoste.

Joli nebyla zvyklá příliš na lidský kontakt, či jiné věci nutné k řádné socializaci. Žila se svými sourozenci venku a schovávali se ve stodole. Nových věcí a podnětů se kvůli dosavadnímu životu stále bojí, ale pomalu se vše učí. Je zpočátku nedůvěřivá, po otrkání se je to obrovský mazel, co spí rád na klíně nebo v posteli. Některé podněty jako určité zvuky, cizí lidé a psi, jsou pro ni zatím spíše důvodem ke strachu. Je velmi zvědavá - zvědavost je u ní někdy silnější než strach, což je při učení výhoda.

Má hygienické návyky. S ostatními psy, po seznámení, vychází velmi dobře - v novém domově by pro ni byl ideální vyrovnaný psí parťák nebo parťačka. Bude vhodná i do bytu, ideálně pak k majiteli, který bude připraven, že vše, co se nestihla naučit jako štěně, bude muset postupně (s trpělivostí páníčka) dohánět.

Joli je nyní již načipovaná, momentálně ji čeká ještě kastrace a očkování. Do nové rodiny bude vydána až po kompletní rekonvalescenci.

Joli našla domov v Praze :)

Pohlaví:

Fena

Evidenční číslo:

18014

Datum (rok) narození:

6/2013

Velikost:

Malá