Karlík


Karlík je kříženec menšího středního vzrůstu - váha do 15 kil. Zatím jsme se s veterinárním lékařem přesně neshodli na jeho věku - bradu má prošedivělou, ale zuby má v dobrém stavu. Předpokládáme, že je to pejsek cca kolem 5 let věku.

Je bojácnější, je na něm vidět, že po dobu samoty odvykl kontaktu s lidmi a začal být po nedůvěřivý. První dny s ním jsou tedy trochu náročnější. Ovšem velmi rychle se rozkoukává a miluje lidskou pozornost. Pro pohlazení si nakonec přijde i k cizím. První dny změny prostředí měl problémy s domácí hygienou, ale tento problém byl během následujících pár dní vyřešen a nyní s tím nemá sebemenší problém. Jiných psů si nevšímá, natož aby se vůči nim projevoval nějak agresivně - po chvilkové soužití s fenkami s nimi začíná i hrát.Miluje lidskou pozornost, neustále se lísá, chce drbat a vyloženě si to užívá.

Pokud má strach, snaží se být neviditelný, nesnaží se kousnout. Rozhodně by tedy se správným přístupem rodičů neměl mít problém ani s dětmi.

Karlík bude vhodný k trpělivým páníčkům - zatím se jeví jako pes, který by většinu dne nejraději proválel na gauči za doprovodného drbání.

 

12.6.2014
Z Karlíka je neskutečně mazlivý pes, který udělá pro pozornost lidí i stojku na hlavě. Stejně tak dobře vychází i s dětmi. Je to klidný pes, který nemá problém s jinými psy a za gauč a mazlení by položil život.

 

20.5.2014:

 

Našel domov v Praze :)

Pohlaví:

Pes

Evidenční číslo:

21014

Datum (rok) narození:

cca 2009

Velikost:

Střední