Kryselka Bojim Bojim


Kryselka je skoro roční fenečka, kříženec pravděpodobně pinče, čivavy a možná i jezevčíka, či něčeho jiného s krátkýma nožkama - dle jejich krátkonohých sourozenců. Kryselka je jedna z výjimek a její nohy mají délku úměrnou tělu. Je to velmi malá fenečka (4kg), která vzhledem ke svému věku již více neporoste.

Kryselka nebyla zvyklá příliš na lidský kontakt, či jiné věci nutné k řádné socializaci. Žila se svými sourozenci venku a schovávali se ve stodole. Nových věcí a podnětů se kvůli dosavadnímu životu stále bojí, ale pomalu se vše učí. Je zatím ze všech sourozenců nejvíce ustrašená a pořád je mmnoho situací, kdy strach převládne nad zvědavostí, ale i tak se začíná pomalu aklimatizovat na soužití s lidmi. Rozhodně není agresivní - i když si ze strachu zavrčí, tak nekousne. Když se po chvíli na klíně uvolní, dokáže se při drbání tvářit tak slastně, že by nikdo nevěřil, že je to pořád velmi bojácný pes. Pokud zrovna nepanikaří, tak se projevuje velmi hravě. Zatím nemá hygienické návyky - venčí se zatím spíše jen na podložku.

V novém domově by pro ni byl ideální vyrovnaný psí parťák nebo parťačka. Bude vhodná i do bytu, ideálně pak k majiteli, který bude připraven, že vše, co se nestihla naučit jako štěně, bude muset postupně (s trpělivostí páníčka) dohánět.

Kryselka je nyní již načipovaná, momentálně ji čeká ještě kastrace a očkování. Do nové rodiny bude vydána až po kompletní rekonvalescenci.

Kryselka našla domov v Praze :)

Pohlaví:

Fena

Evidenční číslo:

19014

Datum (rok) narození:

6/2013

Velikost:

Malá