Loupežník


Loupežník je téměř tříměsíční štěně, kříženec - těžko odhadnou čeho. Avšak podle krátkých nohou a velkého množství energie předpokládáme, že by zde mohl být jack russel a dle kudrnatých uší možná i kokršpaněl. Každopádně se jedná o pejska, který v dospělosti nebude příliš velký. Nyní váží 3,5 kila, předpokládáme tedy, že více jak 15 kg v dospělosti mít nebude, spíše méně.

Je to aktivní a veselé štěně, miluje hračky se kterými si umí hrát, rád aportuje a vychází dobře i s jinými psy (nedoporučujeme ho k příliš starým psům, které by Loupežník svojí aktivitou mohl otravovat). Je společenský i k lidem. Také je to velmi šikovné štěně, co se týče občasné samostatnosti - když si jej nikdo nevšímá, tak dokáže odpočívat, nebo si hrát sám. Domácí hygienu zatím nemá naučenou.

Loupežník bude vhodný do bytu nebo k domku se zahrádkou, nikoli však k celoročnímu pobytu ven. Vzhledem k jeho aktivitě bude vhodný třeba i na agility nebo dogdancing. Není příliš vhodný ke starým lidem.

V tuto chvíli je již téměř v pořádku, jen mu zůstalo několik stroupků po silném zablešení a pomalu mu dorůstá i srst kolem očí, kde měl pravděpodobně silný zánět, kvůli kterému mu srst slezla.

V dočasné péči v sídle organizace (Praha 15).

Našel domov v Praze :)

Pohlaví:

Pes

Evidenční číslo:

6014

Datum (rok) narození:

listopad 2013

Velikost:

Štěně (mrně)