Majla


Majla je cca 2-3 letá parson russel teriérka (či kříženec tohoto typu). Je menšího vzrůstu - váží 6 kg. Je to maličko ustrašenější fenečka, ale jinak milá a kontaktní. Jak k lidem, tak ke psům. Umí pár základních povelů a má hygienické návyky. Zatím největší lásku projevuje ke psí tašce, ve které velmi ráda bivakuje.

Momentálně se doléčuje (bere ATB, doléčují se poleptaná místa a rána na hlavě) a čeká jí odčervení a pokud se nenajde původní majitel, tak i očkování a čipování.

1.3.2013
Majla se velmi rychle zadaptovala na nové prostředí dočasné péče a projevil se v ní teriér. Stále je však nejistá, snaží se chovat dominantně k menším nebo stejně velkým psům a svoje věci si hlídá. Zátím se tedy muže jevit, jak ten "typický raslík", který vlastně neví, co chce. Ve správných rukách ale může být ideálním malým psíkem.

6.3.2013
Majla dnes podtoupila vyšetření krve a moči z důvodu nadměrného pití a čůrání. Krev je v naprostém pořádku, nyní čekáme na výsledky moči.
Avšak vše vypadá spíš na projev psychický případně jako následek užíváných léčiv k jejímu uzdravení a zahojení.

10.3.2013
Vyšetření moči i krve je naprsto v pořádku - zvýšené pití bude tedy pravděpodobně způsobenou psychikou, nebo použitými léky.

Vzhledem k okolnostem jejího nálezu se na Majlu vztahuje pro osvojitele smlouva o náhradní péči s půlroční lhůtou, ve které se může ozvat původní majitel.

 

Majla našla domov v Praze:)

Pohlaví:

Fena

Datum (rok) narození:

2010-2011

Velikost:

Malá