Mega von Dogo Argentino


Princezna s permanentním úsměvem :)

Mega je mladá fenka argentinské dogy. Pochází z kauzy odebraných dog.
Vzhledem k předešlému osudu toho moc neumí a nezná, bude potřebovat vše trpělivě doučit. Neměla dobré postavení ve smečce - z tohoto důvodu s ní bude více práce, co se týče vztahu k jiným psům. Na dálku reaguje na cizí psy dost hystericky. S jinými psy dokáže vycházet až po seznámení, kdy zjistí, že ze strany druhého psa nic nehrozí. Je velmi tvárná a spolupracující, což jsou dobré předpoklady k tomu, aby z ní pod správným vedením byl skvělý parťák. Pamlsky jsou pro ní ideální motivací k učení. Její velkou zálibou je okusování klacíků a šišek. Chybí jen málo k tomu, aby z ní byl dobrý aportér! K lidem je přátelská a nemá problém ani s dětmi. Vztah k jiným zvířatům (kočkám/drůbeži) neznáme. Hygienické návyky nejsou 100%.
Ze všech odebraných dog, které se dostaly k nám do útulku, byla nejvíc žárlivá, když se ,,rozdávala" pozornost, krmení, hračky atp. V těchto situacích byla na ostatní psy nepříjemná.
Má klaunský úsměv, který pro lidi působí velmi mile, jiní psi si její zbarvení kolem pysků vyloží ne vždy dobře. Jinak je to šašek tělem i duší.
Myslíme si, že mnohem lépe bude fungovat jako psí jedináček.
 
Našla domov v Kounicích  :)

Pohlaví:

Fena

Evidenční číslo:

67021

Datum (rok) narození:

24.10.2020

Velikost:

Velká