Naruby


Veselá a akční mladá fenečka.

Fenka

Možnost venčení

Vhodný k dětem

Vhodný domů

Střední plemeno

Tato mladá fenka byla odchycena dne 27.1.2024 v obci Staňkovice (okr. Kutná Hora). Neměla žádné označení.

Velmi aktivní mladá (ještě skoro štěně) fenka. Je to podle nás odrostlé štěně, kříženec thajského ridgebacka a ovčáka. Jen menšího vzrůstu. Velikostně cca po kolena.

Za svůj život je viditelně výchovou ještě nepolíbená. Jeví se jako chytrý, vnímavý pes, se zájmem o člověka a práci s ním. Za pamlsky se rychle učí. Celkově je taková zrychlená a dělá páté přes deváté. Je vhodná na jakýkoliv psí sport, agility, canicross... Moc toho za svůj život nepoznala, takže socializace bude pro nového pána jeden z hlavních úkolů. Vzhledem k tomu, že neznáme její historii, nejsme schopni říci, zda je kastrovaná - počítáme tedy s tím, že není.

Je nejistá z nových lidí, předmětů, psů....a projevuje to štěkáním. Štěká i když se na něco těší. Hygienické návyky nejsou stoprocentní. Má ráda hračky. Na vodítku chodit neumí. K malým dětem je jak z divokých vajec a srazí vám je (neúmyslně) na zem dřív, než mrknete. Nechová se ale k lidem agresivně.

Bude to lovec a domácí zvířectvo by mohlo být předmětem zábavného lovu (minimálně do doby, než ji naučíte, že to není vhodné).

Našla domov v Uhlířských Janovicích :)

Evidenční číslo:

3024

Datum (rok) narození:

2023

Poznámka ke stavu: