Píďa Bojim Bojim


Píďa je skoro roční fenečka, kříženec pravděpodobně pinče, čivavy a možná i jezevčíka, či něčeho jiného s krátkýma nožkama. Je to velmi malá fenečka (4kg), která vzhledem ke svému věku již více neporoste.

Píďa nebyla zvyklá příliš na lidský kontakt, či jiné věci nutné k řádné socializaci. Žila se svými sourozenci venku a schovávali se ve stodole. Nových věcí a podnětů se kvůli dosavadnímu životu stále bojí, ale pomalu se vše učí.

Zpočátku nedůvěřivá, plachá, ale veliká mazlivka, podobně jako její sestřičky. Oproti prvním dnům si již zvykla, takže je schopná přijít k člověku. Zvládá hygienické návyky. S ostatními psy vychází skvěle. S hračkama si příliš nehraje - raději než hračku si vybere papuče nebo boty. Je v dočasné péči se svým sourozencem Leoškem a jelikož on je ten odvážnější, úspěšně se po něm opičí.

V novém domově by pro ni byl ideální vyrovnaný psí parťák nebo parťačka. Bude vhodná i do bytu, ideálně pak k majiteli, který bude připraven, že vše, co se nestihla naučit jako štěně, bude muset postupně (s trpělivostí páníčka) dohánět.

Píďa je nyní již načipovaná, momentálně ji čeká ještě kastrace a očkování - tyto úkony jsou oproti jejím sourozencům posunuty na pozdější datum, kvůli momentálnímu hárání. Do nové rodiny bude vydána až po kompletní rekonvalescenci.

Píďa našla domov v Neratovicích.

Pohlaví:

Fena

Evidenční číslo:

17014

Datum (rok) narození:

6/2013

Velikost:

Malá