Písek


Nic moc neumí, ale k lidem je přátelský.

Pes

Možnost venčení

Vhodný k dětem

Vhodný domů

Střední plemeno

Písek je mladý kříženec, sportovní štíhlé postavy (váží nyní 19,5 kg). Odhadujeme mu 1-2 roky maximálně. Neznáme jeho předchozí život, ale je vidět, že se s ním nikdo nevěnoval výcviku, nebo běžné provozní poslušnosti. Neumí tudíž nic. Je to velmi aktivní a temperamentní pejsek, který za odměny krásně spolupracuje s člověkem. Když ho vše doučíte, budete mít nejen super parťáka do života, ale i perfektního pejska na fyzické aktivity, nebo sport. Pokud ho jen dáte na zahradu, sám se nenaučí nic a z nudy bude vymýšlet lotroviny. S hračkami si zatím neumí hrát, ale věříme, že jak obejví jejich kouzlo, bude je mít rád.

K lidem je všeobecně přátelský a kontaktní, veškerou manipulaci zvládá bez problémů, nemá tendence se vůči ní ohradit. V kotci nic neničí, ale s hygienou to není 100%, nedokážeme tedy říct, jestli by i na tomto nebylo potřeba v novém domově zapracovat. Jeho speciální dovedností je vás obejmout předníma nohama a držet vás, případně vám u toho jemně okusovat ruce.

Neznáme jeho vztach ke kočkám a domácímu zvířectvu, ale co se týče jiných psů v kotcích, tak těch si nevšímá. Těch urputných se spíše bojí.

Našel domov v Brně :)

Evidenční číslo:

13024

Datum (rok) narození:

2022/2023

Poznámka ke stavu:

nekastrovaný