Quinny


Quinny je šestiletá fena rotvajlera. Je to fena, která byla zvyklá na gauč a k lidem je přátelská i přes to, že jí její člověk takto "zradil" a způsobil bolest. Není zvyklá na kotec a je to spíše "salámista", neprojevuje agresi vůči lidem i když změnu prostředí snáší trochu hůře. Momentálně se nachází na klinice VETCENTRUM Stodůlky, kde se zotavuje. V současné chvíli má nadváhu a bude vhodná redukce váhy. Bude vhodná ideálně k domu se zahradou s přístupem dovnitř.
Quinny je tetovaná (avšak tetování je špatně čitelné), čekáme, zda bude dohledatelný její PP.I přes to, se nám podařilo zjistit, že se jedná o fenu z CHS Horký Dech (její jméno je Qvendolína Horký Dech), chovatel byl okamžitě kontaktován.I přes to, se nám podařilo zjistit, že se jedná o fenu z CHS Horký Dech, chovatel byl okamžitě kontaktován.
Další informace ohledně jejího chování budeme postupně doplňovat.
3.10.2013
Quinny měla štestí, že nůž, kterým byla bodnuta nebyl tak dlouhý, aby jí poškodil srdce. Je možné, že jí v tomto případě trochu pomohka i její nadváha. Rána je ošetřená a sešitá a Quinny má nasazena antibiotika.
Vzhledem k co nejmenšímu stresu by bylo ideální, kdyby mohla rovnou z kliniky odejít do nového domova.Rozhodně by si to po této nepříjemné zkušenosti zasloužila.
 
Quinny našla domov v Krušných horách :)

Pohlaví:

Fena

Datum (rok) narození:

22.8.2007

Velikost:

Velká