Vašek


Vašík, starší psí pán. Typický optimistický labrouš.

Pes

Možnost venčení

Vhodný domů

Zdravotní problém

Velké plemeno

Tento pes byl nalezen dne 25.11.2023 v nočních hodinách v Českém Brodě. Je čipovaný, ale kontakt u čipu tvrdí, že psa prodal.

Původní majitel si pejska nevyzvedl. Pojmenovali jsme ho tedy Vašík. Podle tetování jsme zjistili, že se jedná o labradora s průkazem původu (chs Boča Bohemia). Datum narození je tedy ověřené.

Vašík je veselý, kontaktní, mazlivý tank. Krásných čtyřicet kilo. Je to typický labrador - věčně optimistický, uvrtěný a žravý. Má rád procházky a kontakt, nevadí mu žádná manipulace, ani ošetřování. Na jiné psy není primárně nijak agresivní, jen by se ke všem hrnul. K fenkám se chová jako ,,vobšourník" a ne každá fena tohle hrrr chování ocení. Jinak o něm můžeme říct, že je to bezproblémový pes. Neznáme jeho vztah ke kočkám a drůbeži.

Při veterinární prohlídce mu byla odstraněna bradavice na oku a byla zjištěna starší ruptura kolenního vazu (doporučena chirurgická stabilizace). Zatím má Vašík prášky na bolest, které mu zvyšují komfort. Do budoucna je tedy varinata, že bude buď na lécích nebo bude noha řešena chirurgicky.

Kdyby mohl k někomu, kdo mu bude věnovat pozornost a kde bude mít možnost si poběhat na zahrádce, bude nadmíru šťastný. Je nenáročný.

Našel domov v Praze :)

Evidenční číslo:

66023

Datum (rok) narození:

12.10.2013

Poznámka ke stavu:

starší ruptura kolenního vazu