Žíva


Žíva je odrostlé štěně, koule chlupů, lásky, mazlivosti a "nicneumětelovství". Bude z ní mazel jako hrom.

Tato mladá fenka byla dnes, na Štědrý den, nalezena zraněná v obci Výžerky. Neměla žádný obojek, nemá ani čip. Je velikosti borderkolie, akorát 100x chlupatější :)

Žíva je mlaďounká a kontaktní fenka, v podstatě teprve odrostlé štěně. O jejím předchozím životě nevíme nic, její charakteristiku tedy tvoříme na základě našich zkušeností s ní.
Je velmi submisivní a trochu ustrašená. Její oblíbená činnost při nejistotě je, že se připlácne k zemi, nebo k člověku, případně se plazí. Po chvilce se ale "otrká" a začne vesele skotačit. Je přátelská i k dětem - když má strach, tak se neožene a nezavrčí, jen se dělá "průhlednou". Jak se rozkouká, tak je veselá, aktivní, mazlivá a hravá. S jinými psy nekonfliktní.
Neumí žádný povel, ani chodit na vodítku. Byla pravděpodobně zvyklá na pobyt venku - i při sněžení a mrazech se neschovává a nechává se zasypávat sněhem, proto nebude mít problém s pobytem venku.  U nás v kotci nic neničí, v bytě ale pravděpodobně nikdy nebyla a tak nevíme, jak by se v tomto prostředí chovala.
Neznáme její vztah ke kočkám, či hospodářským zvířatům.
 
Našla domov na Praze-východ :)

Pohlaví:

Fena

Evidenční číslo:

152016

Datum (rok) narození:

1.2.2016

Velikost:

Střední

Poznámka ke stavu:
dobrý zdravotní stav