Vánoce v útulku 2022

Přijďte si užít Vánoční pohodu za pejskama do útulku.

Letos oslavíme spolu s vámi už, fuuuha, osmé Vánoce v útulku! Přijďte je ,,oslavit” s námi. 18. 12. 2021 od 10:00 do 15:00 do útulku na adresu Lhotky 60, Malotice. Pár dní před Vánoci pro pejsky v útulku ozdobíme stromeček, provedeme vás útulkem a na závěr si dáme něco dobrého na zahřátí při rozbalování dárků.

Přijde i psí Ježíšek?

Během roku jste nám průběžně nosili věci pro pejsky a v mnoha věcech jste nás perfektně zazásobili! Pokud tedy budete chtít, nemusíte nosit vůbec nic ale můžete nás podpořit příspěvkem do kasičky nebo nákupem některé z našich věcí na stánku a my tento výtěžek použijeme na veterinární výdaje a péči o pejsky.

Rozbalování dárků pod stromečkem ale určitě nebude chybět. Na světě je ale tolik pejsků, že to Ježíšek sám nezvládne. Pomůžete Ježíškovi? Dárek od vás udělá pejskům a celému útulku pod stromečkem ještě větší radost.

V dopisech Ježíškovi se objevilo:

Pod stromeček by se pejskům v útulku hodilo:

 • doplňkové oleje: lososový olej pro psy, lněný olej , ostropestřecový olej

 • probiotika pro psy a prebiotika sypké, nebo v pastě.

 • doplňky stravy jako: Cordyceps, Hericium, biotin (vitamin H), Betaglukan, Enterozoo gel.

 • pamlsky v podobě sušeného masa (odměny musí být, žejo!)

 • bezchlórová dezinfekce (Savo, Sanytol –  v lahvích i ve spreji)

 • kuchyňské papírové utěrky k úklidu (úklidový pomocník nr.2)

 • vlhčené úklidové ubrousky

 • pytle na odpad (30,60,120,180 l…)

 • čistící prostředky na misky (nádobí) - Jar,...

 • inkontinentní podložky pod psy (ideálně tento rozměr a druh)

 • v rozumném množství uvítáme textilie v podobě povlečení, prostěradel, a klasických neprošívaných dek.

 • kdybyste chtěli pomoci zvýšit energii ošetřovatelů budeme rádi za kávu (zrnkovou i rozpustnou) nebo čaj. (A toaleťák pro návštěvníky a brigádníky :D)

Nenoste prosím plyšáky ty u nás nevyužijeme 🙂

Pokud donesete granule, obojky, vodítka, atp. tak rozhodně nepřijdou vniveč – rozdělíme se o tyto věci s jinými spolupracujícími útulky, jelikož aktuálně tyto věci nevyužijeme.

Celý den bude probíhat ve volném stylu. To znamená, že můžete přijít kdykoli během dne. Vzhledem k situaci jsme se rozhodli, že během akce nebude možné venčit naše psí útulkáře. Na místě bude (jako již tradičně) fotit Irena Vanišová photographer.  V tento den bude možná i přímo adopce dospělého pejska (štěňata před Vánoci do adopce nevydáváme). V okolí útulku jsou krásně procházky lesem, můžete tedy návštěvu útulku spojit i s příjemným pobytem na čerstvém vzduchu.

Dárky pro vaše blízké na poslední chvíli

Chybí vám nějaký dárek pro vaše blízké? Zachráníte to u nás. Na vánočním setkání budeme mít některé věci z našeho charitativní zboží. Rozhodně nebudou chybět kalendáře, diáře, darovací certifikáty a hračky pro psy. Jejich koupí potěšíte nejen své blízké, ale i nás a naše svěřence. 

Bezpečí všech je na prvním místě

Vzhledem k tomu, jakou divokou psí partu máme nyní v útulku, rozhodli jsme se, že během vánoční akce v útulku nebudeme vydávat pejsky na venčení.

Své vlastní pejsky klidně vezměte k nám do lesa na procházku taky. Nevoďte je ale prosím do výběhů k našim útulkovým svěřencům